Anglo-Polish
E D U C A T I O N
Start O Nas Lekcje Specjalistyczne Kontakt z Nami
Home

CECYLIA


Cecylia - kwalifikowany naukowiec biomedyczny. Spędziła 15 i pół roku w pracy w brytyjskiej Narodowej Służbie Zdrowia.
Cecylia “Fellowship” kwalifikacji osiągnęła w tym okresie.

Przepracowała kolejne 10 lat na Sussex Uniwersytet

jako naukowiec medyczny.

Przed przyjazdem do Polski obroniła dyplom (TEFL)  nauczyciela języka angielskiego jako języka obcego.

Cecylia urodziła się w Brighton na południowym wybrzeżu Anglii, pochodzi z rodziny angielsko - polskiej.


ROY

Roy spędził większość swego życia zawodowego jako zatrudniony w przemyśle morskim.

Pracował jako kapitan statku pasażerskiego na południowym wybrzeżu Anglii, następnie awansował na stanowisko kierownika portu.

Następnie pracował przez 11 lat w Shoreham Port na południowym wybrzeżu Anglii, a pozniej objął stanowisko Menedżera  ds. Operacji Morskich Portów RAK na Bliskim Wschodzie, w pobliżu Dubaju.

Przez ostatnie 4 lata pobytu na Bliskim Wschodzie Roy zajmował stanowisko kierownika operacji portowych i zarządzał “RAK Khor Port” w jednym z pięciu RAK portów  w Ras Al Khaimah, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Cecylia

Roy


W roku 2007, Cecylia i Roy przenieśli  się do Polski z ich domu w West Sussex na południowym wybrzeżu Anglii. Obecnie żyją w Chycinie (woj. lubuskie), na północnym krańcu pięknego Jeziora Długiego.Obecnie istnieją dwa ośrodki nauki dla studentów. Lekcje dostępne są sześć dni w tygodniu w ich domu w Chycinie. Istnieje również dostępność miejsc zakwaterowania dla studentów z możliwością korzystania z kursów stacjonarnych w Chycinie. Cecylia i Roy mieszka w pięknym miejscu, gdzie istnieje   możliwość zorganizowania dodatkowych zajęć rekreacyjnych ( spacery po lesie, pływanie kajakiem, grzybobranie, wędkowanie, obserwacje ptaków , zwiedzanie bunkrów itd).

  

Polecamy nasze miejsce grupom zorganizowanym jak i osobom indywidualnym. Można u nas spędzić święta.Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat wycieczek weekendowych i świąt tu, w Chycinie, w tym pięknym miejscu, proszę o kontakt.